KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13668192
nr 1366 8192
Paul Gerhart Vowe
(1874-1937), Tyskland
2 st, Signerad, blandteknik, 14x21 cm
Paul Gerhart Vowe, tysk bildkonstnär född 1874, död 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:39:02
400 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Paul Gerhart Vowe
Läs mer om Paul Gerhart Vowe